saheleaftab saheleaftab .

saheleaftab

تحصیل و اقامت در اسپانیا

تحصیل و اقامت در اسپانیا

پیشرفت تحصیلی در نوجوانی و جوانی منجر به رشد و هدایت بزرگسالی به سمت موفقیت خواهد شد. تعداد سال هایی که جوانان در سیستم آموزشی می گذرانند تحت تاثیر خصوصیات شخصیتی و زمینه اجتماعی است. اما برای مهاجرانی که از کودکی به کشوری می آیند، ملیت و جغرافیای مبدا نیز بر سازگاری آنها با سیستم آموزشی آن کشور، موثر خواهد بود. کشورهای مهاجر پذیر، برای ادغام دانشجویان با سیستم های آموزشی خود تلاش زیادی می کنند و تا حد امکان فرصت های برابر برای همه فراهم می آورند.

افراد زیادی برای تحصیل در اسپانیا جذب می شوند، تعداد دانشجویان خارجی در بعضی موسسات آموزشی به 20 درصد می رسد. مدارک تحصیلی اسپانیایی در سراسر جهان معتبر است و هزینه نسبتا کم برای شهریه و اقامت در کشور اسپانیا باعث شده تحصیلات برای دانشجویان به صرفه تر و پرطرفدارتر از سایر کشورهای اروپایی باشد.

از مزیت های تحصیل در اسپانیا دو زبانه بودن دانشگاه هاست. دانشگاه ها دارای برنامه ها و دوره های انگلیسی و اسپانیایی هستند که دانش آموختگان مهارت بالایی در هر دو زبان خارجی بدست خواهند آورد. زبان اسپانیایی سومین زبان رایج گفتاری در جهان است و یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل بوده که جایگاه مهمی در ارتباطات بین المللی دارد.

تعداد برنامه های آموزشی به زبان انگلیسی در اسپانیا در حال رشد است و برخی رشته های لیسانس فقط به زبان انگلیسی تدریس می شود، مانند بازاریابی، گردشگری، اقتصاد، ارتباطات و روزنامه نگاری. برای برنامه های آموزشی کارشناسی ارشد، زبان انگلیسی بیشتر از اسپانیایی وجود دارد. اسپانیا در تلاش است که روی بازار جهانی متمرکز شود و دانشجویان خارجی را جذب کند. این امر به ویژه برای مدارس بازرگانی خصوصی و برنامه های آموزشی MBA صدق می کند. همچنین در دانشگاه های اسپانیا برنامه های دو زبانه بسیار زیادی وجود دارد که برخی از دوره ها به زبان اسپانیایی و برخی دیگر به زبان انگلیسی تدریس می شود. حداقل نمره زبان انگلیسی برای اکثر دانشگاه ها آیلتس 6 یا تافل 80 است.

هنگام پذیرش دانشجویان دراسپانیا لازم است که مدارک آموزشی که فرد در کشور مبدا دریافت کرده را اعتبارسنجی و معادل سازی کند.

مدارک مورد نیاز برای داشجویان:

-ارسال فرم درخواست تحصیل – فرم انلاین موجود در وب سایت وزارت آموزش و پرورش اسپانیا و معادلسازی و اعتبار سنجی مدرک یا گواهینامه های فرد متقاضی؛

-کپی مدارک شناسایی همراه با اطلاعات تابعیت و شهروندی فرد؛

-کپی مدرک تحصیلی معادل دیپلم و گواهینامه های معتبر فرد؛

-کپی نسخه رونوشت یا ضمیمه مدارک تحصیلی فرد که طول دوره تحصیل و رشته های مورد مطالعه و ترتیب و تعداد ساعت های آموزشی فرد مشخص شده باشد.

-رسید پرداخت هزینه اداری

* مهم است بدانید که همه این کپی های مدارک باید برابر با اصل آن تصدیق و گواهی شود و همراه با نسخه های ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی ارسال گردد.

برای مقطع کارشناسی افراد می توانند از دانشگاه های خصوصی یا دولتی اسپانیا بهره مند شوند که در صورت آشنایی با زبان اسپانیایی، دانشگاه های دولتی به صورت رایگان برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی را به دانشجویان ارائه خواهد داد. در مقطع کارشناسی ارشد نیز در هر دو زبان با ارائه مدرک زبان معتبر دانشجو پذیرفته می شود. در مقطع دکتری با نظر استاد راهنما و داشتن معدل بالای 17 و مقالات معتبر ISI افراد معمولا به صورت پژوهش محور در دانشگاه ها پذیرفته می شوند که در ازای فعالیت های پژوهشی شان حقوق دریافت می کنند.

دانشجویان ضمن تحصیل با اجازه دانشگاه می توانند به صورت پاره وقت کار کنند اما این کار نباید خللی در پیشرفت تحصیلی فرد ایجاد کند.

دانشجویان با بالابردن مهارت و تخصص خود، بعد از فارغ التحصیلی و دستیابی به فرصت های شغلی می توانند ویزای خود را به ویزای کار تغییر دهند. درواقع با یافتن شغل و پرداخت مالیات به دولت، سال های اقامت فرد آغاز می شود و بعد از گذشت 5 سال می تواند اقامت دائم اسپانیا دریافت کند.

از معتبرترین دانشگاه های اسپانیا می توان به پومپئو فبارا، بارسلونا، ناوارا، مادرید و والنسیا اشاره کرد. بیش از 25 دانشگاه در اسپانیا در رتبه بندی جهانی QS، جزء بهترین دانشگاه ها قرار دارند که نشان دهنده کیفیت بالای استاندارد های آموزشی در اسپانیاست.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۳:۵۲ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

اقامت ساده در پرتغال با ویزا طلایی

اقامت ساده در پرتغال با ویزا طلایی

هر چند سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و بخصوص کشور های حوزه اتحادیه اروپا به صورت کلی سود آور و جذاب است اما نگاهی به رشد اقتصادی، امنیت، رفاه اجتماعی و هزینه های زندگی و تسهیلاتی که به سرمایه گذار ارائه می شود برای انتخاب محل سرمایه گذاری باید در اولویت هر سرمایه گذار باشد و بدون تردید اگر اولویت بندی موارد توضیح داده شده به همراه سهولت اخذ اقامت، رفتار و شرایط اجتماعی و غیره باشد، پرتغال به یکی از جذاب ترین کشورها برای سرمایه گذاری تبدیل می شود. جذاب تر زمانی است که سرمایه گذار با شرایط اقامت طلایی پرتغال امتیاز اقامت پرتغال را به دست بیاورد.

اقامت طلایی پرتغال بر خلاف بسیاری دیگر از کشورهای توسعه یافته اروپا با هزینه مناسب اعطا می شود. در گلدن ویزا پرتغال حتی با مبلغ سرمایه گذاری 350 هزار یورو نیز می توانید اقامت پرتغال را به دست بیاورید. اقامت طلایی به اقامتی اطلاق می شود که در کوتاه ترین زمان صادر می شود و محدودیت های سایر روش های اقامتی مانند انتظار طولانی، نیاز به دانش زبان، نیاز به داشتن تملک مالی و غیره را ندارد و در ضمن از مزایای اقامت در پرتغال نیز مانند استفاده از خدمات درمانی و رفاه اجتماعی، تحصیل رایگان، امکان کار و سرمایه گذاری بیشتر و اخذ اقامت برای فرزندان و خانواده درجه استفاده خواهد کرد.

بر اساس قانون اقامت طلایی پرتغال سرمایه گذار روش های مختلفی برای سرمایه گذاری پیش رو دارد. مثل خرید سهام، ورود سرمایه و یا سرمایه گذاری در حوزه های تعریف شده در پرتغال و مهم تر از همه سرمایه گذاری در املاک پرتغال. در بین این روش ها خرید ملک در پرتغال بهترین راه برای اخذ اقامت پرتغال با قانون طلایی است. در این روش فرد می تواند یا با خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو در هر منطقه ای از پرتغال بلافاصله شرایط اقامت با ویزا طلایی پرتغال را داشته باشد و یا با خرید ملک یا املاک فرسوده بالای 30 سال ساخت در پرتغال که نیاز به بازسازی دارد اقامت پرتغال را با ویزا طلایی پرتغال به دست بیاورد.

نکته قابل توجه در اقامت طلایی پرتغال این است که ملک همواره سودآور و مطمئن است و امکان مالکیت صد در صدی را به مالک خارجی می دهد. در همان ابتدا اقامت دو ساله برای فرد صادر می شود و هر بار برای دو سال دیگر امکان تمدید دارد و در صورتیکه تمایل به اخذ اقامت دائم پرتغال را داشته باشید می توانید بعد از 5 سال با حفظ ملک خریداری شده و اقامت حداقل 180 روز در سال در پرتغال، برای اقامت دائم پرتغال هم درخواست دهید.

فرزندان زیر 18 سال و در صورتیکه در حال تحصیل باشند حتی فرزندان بالای 18 سال، همسر و پدر و مادر نیز مشمول اخذ اقامت طلایی پرتغال در این روش می شوند. به یاد داشته باشید که برای اخذ اقامت پرتغال نیازی نیست الزاما در پرتغال ساکن باشید و تنها 7 روز در سال این هم برای انجام امور اداری کفایت می کند.

برای به دست آوردن شرایط اقامت طلایی کافی است ملک خود را انتخاب، خریداری و سرمایه گذاری خود را اثبات کنید و در کمتر از دو ماه اقامت طلایی پرتغال را در دستان خود و خانواده تان ببینید. با این اقامت بدون محدودیت در اروپا سفر کنید، بعد از 5 سال اقامت دائم پرتغال را اخذ کنید و بعد از 6 سال شهروند پرتغال شوید و با دریافت پاسپورت پرتغال به بسیاری از کشورهای جهان به راحتی سفر کنید. برای اخذ اقامت طلایی پرتغال حداقل باید 25 سال سن داشته باشید اما حداکثر سنی برای شما تعریف نشده و با هر سن دیگری می توانید برای اخذ ویزا طلایی پرتغال اقدام کنید.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۱:۱۵ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

با قانون اقامت طلایی اسپانیا آشنایی دارید؟

با قانون اقامت طلایی اسپانیا آشنایی دارید؟

آیا با قانون اقامت طلایی اسپانیا که در سال های اخیر بسیار پر طرفدار بوده است آشنایی دارید؟ آیا می دانید که به راحتی و در کمتر از چند ماه می توانید به آسان ترین روش اقامت اسپانیا را به دست بیاورید؟

یکی از قوانین بسیار جذاب اقامتی اسپانیا قانون اقامت طلایی اسپانیا یا گلدن ویزا اسپانیا است. طبق این قانون که نوعی افرادی که در اسپانیا سرمایه گذاری کنند به شرط اینکه حداقل های تعریف شده در قوانین این کشور را رعایت کنند می توانند اقامت دائم اسپانیا را برای خوود و خانواده درجه یک خود به دست بیاورند. بنابراین گلدن ویزا یا ویزا طلایی نوعی ویزا سرمایه گذاری است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد ضمن سرمایه گذاری با سودی عالی در یکی از برترین کشورهای اقتصادی دنیا، اقامت اسپانیا را نیز به دست آورده و در یک کشور مدرن، جذاب و با شرایط آب و هوایی و رفاه اجتماعی بسیار بالا ساکن شده و اقامت داشته باشند.

روش های مختلفی برای اخذ اقامت طلایی اسپانیا در قوانین مهاجرتی اسپانیا دیده شده است. به عنوان مثال سرمایه گذاران می توانند با شراکت در پروژه های اقتصادیف خرید سهام، ورود سرمایه در کشور اسپانیا، سرمایه گذاری در امور فرهنگی و خدماتی و غیره در اسپانیا سرمایه گذاری کنند و اقامت اسپانیا را به دست بیاورند. اما تردیدی نیست که برترین روش اخذ اقامت طلایی اسپانیا، روش خرید ملک در اسپانیا است.

با خرید ملک در اسپانیا بر خلاف روش های دیگر که حداقل 1 میلیون یورو نیاز به سرمایه گذاری دارد، سرمایه گذار می تواند با حدود 500 هزار یورو خرید ملک در اسپانیا اقامت دائم این کشور را به دست بیاورد.

قانون اقامت طلایی با خرید ملک در اسپانیا از سال 2013 تدوین و اجرایی شده و تاکنون هزاران نفر در این طرح اقامت دائم اسپانیا را اخذ کرده اند. در این روش فرد با خرید یک تا چند ملک که ممکن است تجاری و یا مسکونی باشد اثبات می کند که در اسپانیا سرمایه گذاری کرده و در کمتر از دو ماه اقامت اولیه خود را که یک اقامت دو ساله است به دست می آورد. این اقامت تا زمانی که سرمایه گذاری همچنان به قوت خود در اسپانیا باقی باشد، هر دو سال تمدید می شود ولی سرمایه گذار می تواند بعد از 5 سال برای دریافت اقامت دائم اسپانیا درخواست بدهد.

اقامت دائم اسپانیا با استفاده از طرح ویزا طلایی اسپانیا شامل خانواده درجه یک سرمایه گذار نیز می شود. بر این اساس همسر، فرزندان زیر 18 سال و حتی در صورت داشتن تمکن مالی پدر و مادر نیز می توانند اقامت اسپانیا را به دست بیاورند. جذاب تر اینکه اصلا برای دریافت اقامت اسپانیا الزامی برای سکونت در اسپانیا ندارید و تنها با هفت روز حضور در هر سال در اسپانیا می توانید اقامت اسپانیا را به دست بیاورید و مرتبا تمدید کنید هر چند اخذ شهروندی و یا اقامت دائم اسپانیا مشروط به حضور حداقل 183 روز در سال در اسپانیا می باشد.

چه موقع می توانید پاسپورت اسپانیا را به دست بیاورید؟ در واقع اخذ شهروندی اسپانیا نیاز به مداومت در سرمایه گذاری برای حداقل 10 سال و داشتن اقامت دائم اسپانیا برای 5 سال دارد. بنابراین به محض دریافت شهروندی اسپانیا برای پاسپورت اسپانیا نیز می توانید اقدام کنید و به اغلب کشورهای جهان بدون محدودیت رفت و آمد داشته باشید.

اخذ اقامت طلایی اسپانیا با خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو یکی از راحت ترین راه های اقامتی در اسپانیا است. سرمایه گذاران در این طرح ضمن اقامت اسپانیا می توانند بدون محدودیت در اسپانیا کار کنند، تحصیل کنند و از خدمات رفاهی و اجتماعی درجه یک این کشور نیز بهره مند شوند.

 

 


برچسب: با قانون اقامت طلایی اسپانیا آشنایی دارید؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۰:۳۷ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

مزایای خرید ملک در اسپانیا:

جذابیت خرید ملک در اسپانیا

کشور پادشاهی اسپانیا یکی از بزرگ ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن است که به دلیل داشتن موهبت های فراوان گردشگری، تاریخی، فرهنگی و اجتماعی به یکی از محبوب ترین مناطق دنیا برای گردشگری نیز تبدیل شده است. مزید بر این مزایا می توان شرایط آب و هوایی متنوع و مطلوب و این کشور، دانشگاه های بسیار شناخته شده و طراز اول، رفاه و شرایط عالی برای زندگی و مردم صمیمی و دوست داشتنی و با فرهنگ و اصالت آن را نیز افزود.

طبیعی است که در چنین کشوری مهاجران زیادی تمایل به اقامت داشته باشند. با این وجود طبق قوانین کشور اسپانیا روش های متفاوتی برای اخذ اقامت اسپانیا در نظر گرفته شده است. روش اقامت تحصیلی، اقامت کاری، اقامت از طریق تولید، اقامت از طریق تمکن مالی و اقامت از طریق سرمایه گذاری از مهم ترین روش های اخذ اقامت اسپانیا هستند.

روش سرمایه گذاری در اسپانیا به دلیل اینکه مشمول اخذ اقامت طلایی یا اقامت گلدن ویزا اسپانیا می شود شهرت و محبوبیت دیگری دارد. در روش های سرمایه گذاری هم روش خرید ملک به دلیل هزینه مقرون به صرفه تر و شرایط بسیار ساده تر و مناسب تر از همه بیشتر طرفدار دارد. جالب است بدانید که بر خلاف بسیاری از کشورهای پیشرفته دیگر اروپایی تنها با خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو می توانید اقامت دائم اسپانیا را به دست بیاورید. این هزینه حتی لازم نیست تنها برای خرید یک ملک انجام شود و میزان سرمایه گذاری اهمیت دارد.

سال های اخیر اسپانیا را می توان موفق ترین کشورها در اخذ سرمایه خارجی در زمینه ملک دانست. در واقع در این سال ها اغلب افرادی که به دنبال اقامت اروپا بوده اند سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا را انتخاب کرده اند. به خوبی می دانید که روش اقامت طلایی اسپانیا از جمله روش هایی است که در دیگر کشورهای اروپایی نیز بعضا وجود دارد اما چرا اقامت ویزای طلایی اسپانیا با خرید ملک تا این میزان محبوب شده است.

مزایای خرید ملک در اسپانیا:

-         در درجه اول فردی که سرمایه گذاری می کند می تواند اقامت طلایی اسپانیا را به دست بیاورد. در این روش در کمتر از چند ماه اقامت فرد قطعی می شود و هیچ نیاز و یا الزامی هم ندارد که زبان اسپانیایی یا انگلیسی بداند، تمکن مالی داشته باشد ( مشروط به اینکه حداقل 500 هزار یورو هزینه کرده باشد)، در انتظار نوبت باشد و یا غیره

-         با خرید ملک در اسپانیا فرد می تواند به غیر از خودش برای خانواده درجه یک خود یعنی فرزندان زیر 18 سال و همسر خود هم اقامت دائم اسپانیا را دریافت کند.

-         در صورت داشتن تمکن مالی فرد می تواند برای پدر و مادر خود و یا پدر و مادر همسرش نیز اقامت اسپانیا را با خرید ملک دریافت کند.

-         اقامت اولیه بلافاصله بعد از خرید ملک در اسپانیا به سرمایه گذار و خانواده اش برای دو سال اعطا می شود و بعد از دو سال هر بار برای همین میزان مدت این اقامت قابل تمدید است.

-         بعد از 5 سال سرمایه گذار در ملک در اسپانیا می تواند درخواست اقامت دائم برای اسپانیا بدهد.

-         بعد از 5 سال از اقامت دائم اسپانیا یعنی حدود 10 سال اقامت در صورتیکه فرد سو پیشینه نداشته باشد، مدت زمان حداقلی را در اسپانیا زندگی کرده باشد . زبان و فرهنگ اسپانیا را تا حدود قابل قبولی بداند می تواند شهروندی اسپانیا را نیز دریافت کند.

-         با اقامت در اسپانیا از طریق خرید ملک می توانید حساب بانکی بین المللی باز کنید.

-         اقامت در اسپانیا با خرید ملک از همان ابتدا به این مفهوم است که شما می توانید آزادانه و بدون محدودیت در کشورهای عضور شینگن رفت و آمد داشته باشد.

-          با اخذ اقامت دائم و شهروندی اسپانیا می توانید پاسپورت اسپانیا را دریافت کنید و به اغلب کشورهای دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

و البته ده ها مزیت دیگر که تنها با خرید ملک در اسپانیا و اخذ اقامت دائم اسپانیا از طریق خرید ملک یا گلدن ویزا اسپانیا می توانید این شرایط را برای خود به ارمغان بیاورید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۷:۴۴ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

اجاره یا خرید ملک در پرتغال

اجاره یا خرید ملک در پرتغال

پرتغال در چند سال گذشته به کانون توجه بسیاری از سرمایه گذاری ها تبدیل شده است و در این بین سرمایه گذاری بر روی حوزه املاک و مستغلات در پرتغال بخصوص با توجه به قانون اقامت طلایی یا همان ویزا طلایی پرتغال بیشتر مورد توجه بوده است.

در این بین برخی روش سرمایه گذاری در پرتغال را با خرید ملک انجام می دهند اما برخی نیز بر روی اجازه ملک تمرکز دارند. البته اجاره کردن ملک در پرتغال همیشه به منظور سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود و قاعدتا با توجه به قانون سرمایه گذاری در پرتغال اعطا اقامت طلایی پرتغال نیز سرمایه گذار در این حالت نمی شود. بنابراین در درجه اول باید هدف سرمایه گذاری در املاک پرتغال مشخص شود و به زبان ساده تر اینکه آیا هدف اقامت در پرتغال است و یا داشتن مکانی برای کوتاه مدت.

با خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل  هزار یورو سرمایه گذار می تواند اقامت طلایی پرتغال را برای خود و خانواده اش اخذ کند. همچنین می تواند با خرید ملک فرسوده در پرتغال به ارزش حداقل 350 هزار یورو نیز به شرط اینکه ملک بیش از 30 سال عمر کرده باشد، اقامت طلایی پرتغال را به دست بیاورد. اگر هدف اقامت پرتغال با خرید ملک در پرتغال و یا سرمایه گذاری در پرتغال باشد، خرید ملک بهترین انتخاب است. هر چند قاعدتا در این روش به یک سرمایه اولیه نیاز خواهید داشت . هر چند در پرتغال وام هایی نیز برای خرید ملک در پرتغال و یا سرمایه گذاری در پرتغال دیده شده است اما معمولا این وام ها به افراد خارج از اتحادیه اروپا از جمله ایرانی ها کمتر تخصیص داده می شود.

اما بسیاری از افراد هدف خرید ملک ندارند. افرادی که سرمایه لازم برای خرید ملک در پرتغال را ندارند، افرادی  که اقامت تحصیلی پرتغال یا اقامت کاری پرتغال را به دست می آورند و دنبال مکانی برای اقامت موقتی در پرتغال هستند و یا از این طرق به دنبال اقامت دائم پرتغال هستند و همچنین افرادی که به دلایل کوتاه مدت و یا با روش اقامت تمکن مالی قصد اقامت پرتغال را دارند ممکن است نیاز به اجاره ملک در پرتغال دارد.   

اجاره ملک در پرتغال به مراتب کم هزینه تر از خرید ملک در پرتغال است. هر چند اغلب افرادی که ملک خود را در پرتغال اجاره می دهند ترجیح می دهند که ملک را در کوتاه مدت و  با هزینه بالا اجاره دهند و در واقع این روش به یکی از روش های درآمد زایی بخصوص برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. بنابراین یک روش سرمایه گذاری در پرتغال می تواند خرید ملک در پرتغال، بازسازی املاک فرسوده در پرتغال و یا ساخت ملک در پرتغال و اجاره دادن ملک به مسافران باشد. با توجه به توریستی بودن اغلب شهرهای پرتغال روش اجاره ملک در پرتغال می تواند بسیار درآمد زا باشد.

با توجه به استقبال زیادی که برای خرید ملک در پرتغال شده است، قیمت املاک در پرتغال در سال های اخیر رو به رشد بوده است. هر چند هنوز هم قیمت ملک در پرتغال به نسبت بسیاری از کشورها، مقرون به صرفه تر است و به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن محسوب می شود. حسن اساسی خرید ملک در پرتغال به غیر از مزیت اخذ اقامت طلایی پرتغال این است که شما کاملا صاحب ملک خود خواهید بود و نیازی به مشارکت خارجی ندارید و در ضمن در هر زمان نیز به راحتی می توان ملک را به پول نقد تبدیل و به هر منطقه ای از جهان انتقال داد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۶:۵۹ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

افزایش رتبه سایت بصورت طبیعی و قانونی

با پکیج های افزایش رتبه سایت خود را بصورت قانونی و طبیعی ارتقا دهید .
همین امروز با شیک رنک شروع کنید و وارد 10ردیف آغازین گوگل شوید .
 
 
 
 
 
 
شیک رنک دارای نماد اعتماد الکترونیک و لوگوی دیجیتال
 
منبع: chicrank.com

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۰:۵۰ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

چطور اقامت اسپانیا را بگیرم؟

چطور اقامت اسپانیا را بگیرم؟

اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای جهان با چشم اندازی آرمانی و فوق العاده برای سرمایه گذاری، تحصیل، کار و به صورت کلی اقامت در اروپا است. در سال های اخیر خیل زیادی از علاقمندان به مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا به دنبال راه هایی هستند که بتوانند اقامت اسپانیا را دریافت کنند.

اقامت اسپانیا می تواند شروعی تازه برای یک زندگی فوق العاده باشد. آب و هوایی عالی، کشوری بی حاشیه، امن یا ضریب امنیت بالا و جرائم بسیار پایین و مهم تر بازار کار خوب، دانشگاه های بسیار معتبر و طراز اول در دنیا و با زیر ساخت ها و سود ددهی فوق العاده در بازار سرمایه گذاری است.

بنابراین اگر به دنبال اقامت در اسپانیا هستید باید شرایط خود را بررسی کنید و اگر هر یک از شرایط زیر را داشتید برای اقامت در اسپانیا می توانید اقدام کنید:

1-    اگر از پدر و مادر اسپانیایی به دنیا آمده باشید و یا خون اسپانیایی در رگ های شما از طرف اجدادتان باشد شانس دریافت اقامت اسپانیا را دارید. هر چه این ویژگی خونی نزدیکتر به شما باشد راحت تر می توانید مقیم اسپانیا شوید.

2-    اگر دانشجو هستید و یا به دنبال تحصیل در دانشگاهی معتبر در اروپا هستید تحصیل در اسپانیا را می توانید انتخاب کنید. دانشگاه های دولتی و خصوصی در اسپانیا پذیرای دانشجویان دارای شرایط مناسب می باشند. مهم تر اینکه بعد از 5 سال تحصیل در اسپانیا از طریق اقامت تحصیلی اسپانیا می توانید اقامت دائم اسپانیا را درخواست دهید

3-    افراد جویای کار در صورت داشتن تخصص و یا دانش بسیار زیاد در حوزه های علمی و تخصصی می توانند شانس خوبی برای یافتن کار در اسپانیا و اقامت کاری در اسپانیا باشند. لازمه اقامت کاری در اسپانیا این است که بتوانید یک کار در اسپانیا پیدا کنید و یا از یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. از این طریق نیز می توانید بعد از 5 سال اقامت دائم اسپانیا را دریافت کنید.

4-    اقامت در اسپانیا با داشتن شرایط خود حمایتی. یکی از روش های جذاب اقامت در اسپانیا اقامت تمکن مالی اسپانیا است. در این روش فرد با اثبات اینکه می تواند هزینه های زندگی خود را در اسپانیا بدون اینکه نیاز باشد در اسپانیا کار کند می تواند اقامت تمکن مالی یا اقامت خود حمایتی اسپانیا را دریافت کند. از این روش افراد می توانند اقامت خانواده درجه یک خود را نیز دریافت کنند.

5-    اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسپانیا برترین و بهترین راه اقامت در اسپانیا است. در این روش باید در اسپانیا سرمایه گذاری کنید. روش هایی مانند ورود سرمایه به اسپانیا، خرید سهام و یا مشارکت و خرید ملک در اسپانیا از روش های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسپانیا است. لازم به ذکر است بهترین راه سرمایه گذاری در اسپانیا بریا اقامت دائم روش خرید ملک است. به صورت کلی روش سرمایه گذاری در اسپانیا تنها روشی است که شامل گلدن ویزا و یا اقامت طلایی اسپانیا می شود. در روش خرید ملک در اسپانیا به شرط خرید ملک با ارزش حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذار می تواند در مدت بسیار کوتاه و با کمترین مشکل اقامت دائم اسپانیا را دریافت کند. در این روش نیاز به تامین برخی از خواسته ها مانند زبان، تمکن مالی و یا کار نکردن در اسپانیا نیست و حتی بدون نیاز به زندگی در اسپانیا می توان اقامت اسپانیا را اخذ کرد.

با روش های فوق و برخی از روش های معقول و غیر معقول دیگر می توان اقامت اسپانیا را به دست آورد. اگر به دنبال اقامت اسپانیا هستید بهترین راه را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. در این کار مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.


برچسب: چطور اقامت اسپانیا را بگیرم؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۱۵ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

نحوه خرید ملک در پرتغال

نحوه خرید ملک در پرتغال

از سال 2013 به این طرف دولت پرتغال به افرادی که در این کشور ملک خریداری کنند اقامت طلایی پرتغال را تخصیص می دهد. مطابق با این قانون بسیاری از شرایط دشوار دیگر برای اخذ اقامت پرتغال برداشته یم شود و تنها شرط لازم برای دریافت اقامت فوری پرتغال خرید ملک در این کشور است.

منظور از شرایط دشوار این است که شما به زبان پرتغالی یا انگلیسی مسلط باشید، اجازه کار در پتغال نداشته باشید، نیاز به انتظار برای دریافت ویزا پرتغال داشته باشید، نتوانید برای همراهان و یا خانواده اقامت پرتغال را دریافت کنید و ده ها پیش شرط دیگر که البته در روش خرید ملک در پرتغال بدون نیاز به این موارد می توانید اقامت پرتغال را دریافت کنید.

قانون خرید ملک در پرتغال به این صورت است که فرد باید حداقل به اندازه 500000 یورو در کشور پرتغال ملک خریداری کند. ممکن است این میزان سرمایه برای خرید یک ملک و یا چند ملک پرداخت شود و مجموع سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود. البته با هزینه کمتر نیز می تواند اقامت پرتغال با خرید ملک را به دست آورد. مثلا با خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل 350.000 یورو نیز اگر ملک بیش از 30 سال عمر کرده باشد نیز اقامت طلایی یا ویزا طلایی پرتغال را می توان دریافت کرد. با مبلغ کمتر اگر قصد داشته باشید که اقامت پرتغال را دریافت کنید باید شرایط تمکن مالی را نیز داشته باشید، به این مفهوم که باید بتوانید هزینه های زندگی خود و خانواده تان را نیز اثبات کنید که می توانید تامین کنید.

بزرگترین محاسن اقامت پرتغال با خرید ملک و یا روش اقامت طلایی پرتغال این است که فرد می تواند در کمتر از دو تا سه ماه اقامت پرتغال را هم برای خودش و هم برای خانواده اش دریافت کند. می تواند در پرتغال مشغول به کار شود و یا تحصیل خود و خانواده اش در این کشور رایگان باشد. همچنین خدمات رفاهی و درمانی رایگان و سفر بدون محدودیت در محدوده شینگن را تجربه کند. اقامت اولیه در این روش دو ساله است و هر بار نیز برای دو سال دیگر قابل تمدید است. بعد از 5 سال هم فرد می تواند اقامت دائم پرتغال را دریافت کند.

شرایط خرید ملک در پرتغال به این صورت است که سرمایه گذار می تواند خود و یا با همراهی یک وکیل خبره به کشور پرتغال سفر کند و یا با تعیین مشخصه های ملک خود این کار را به افرادی که به آنها اعتماد دارد واگذار کند. در تمامی مناطق پرتغال می تواند برای خرید ملک اقدام کرد. هر چند خرید ملک در لیسبون و یا خرید ملک در پورتو شهرت بیشتری دارد اما خرید ملک در مناطق ساحلی و یا دهکده های ماهیگیری و توریستی پرتغال هم با قیمت مناسب تر و هم شرایط بهتر نیز امکان پذیر است.

در هر صورت فرد باید ملک خود را به صورت حضوری و یا غیر حضوری انتخاب و قرارداد خزید ملک را امضا کند و در دفاتر اسناد رسمی این شرکت با واریز مبلغ توافق شده، قرارداد ملک در پرتغال را قطعی کند.

البته این کار قطعا نیاز به تخصص دارد که با حضور کارشناسان خبره و بین المللی ساحل آفتاب جایی برای نگرانی نیست و به صورت تضمینی می توانید در پرتغال ملک خریداری کنید. پس از آن با قطعی شدن سرمایه گذاری می توانید با ارائه اسناد خرید ملک در کمتر از دو تا سه ماه به راحتی اقامت فوری پرتغال را دریافت کنید و از یک زندگی رویایی در کشوری توسعه یافته لذت ببرید. هر چند ذکر این نکته نیز اهمیت دارد که برای دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک در پرتغال نیازی نیست حتما در پرتغال حضور داشته باشید و زندگی کنید بلکه این اقامت بصورت غیر حضوری نیز برای شما تضمین شده است.

 

 

 

 


برچسب: نحوه خرید ملک در پرتغال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۷:۳۵ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

اقامت پرتغال

اقامت پرتغال

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که به فکر اقامت اروپا باشد و به یکی از زیباترین و پیشرفته ترین کشورهای اروپایی واقع در جنوب غربی این قاره کهن و سبز در شبه جزیره زیبای ایبری یعنی پرتغال فکر نکرده باشد.

اقامت در پرتغال مزایای فراوانی دارد. این کشور از سال ها قبل به منظور توسعه زیر ساخت ها و بهبود رشایط اقتصادی و رفاهی جامعه خود به فکر جذب سرمایه های خارجی با اعطا امتیازات فراوان، جذب نخبگان و افراد مستعد نموده است.  در این راستا طرح های زیادی مطرح شده و روش های زیادی در نظر گرفته شده است که یکی از آنها اعطا اقامت پرتغال به افراد علاقمند و دارای پتانسیل های لازم برای زندگی در پرتغال می باشد.

اقامت در پرتغال نیازمند چند شرط است. شما در این کشور یا باید مضغول به تحصیل شوید و اقامت تحصیلی پرتغال را دریافت کنید، یا باید برای کارفرمایی کار کنید و اقامت کاری دریافت کنید، یا باید با راه اندازی کسب و کاری در پرتغال، اقامت پرتغال را به دست بیاورید، یا باید سرمایه گذاری کنید و مشمول طرح اقامت طلایی پرتغال شوید و یا روش های احتمالی دیگر را بررسی کنید.

به صورت کلی بهترین راه های اقامت در پرتغال را می توان روش های اقامت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری یا خرید ملک و یا اقامت تمکن مالی دانست.

 در روش تحصیلی فرد برای یکی از دوره های تحصیلی خود در دانشگاه های مختلف این کشور پذیرش می گیرد و به تحصیل در پرتغال که از کشورهای صاحب نام از لحاظ درجه دانشگاهی است می شود و اقامت تحصیلی دریافت می کند.

در روش اقامت کاری در پرتغال بهترین راه این است که فرد درجه تخصصی یک حرفه و یا تخصص و دانش را داشته باشد تا به راحتی بتواند برای کارفرماهایی در پرتغال کار کند و یا دعوت به همکاری شود. البته ممکن است برای افراد معمولی تر نیز در ادارات کاریابی پرتغال فرصت شغلی دیده شود که شرایط خاص خودش را دارد.

در روش اقامت تمکن مالی پرتغال، اقامت پرتغال به افرادی اعطا می شود که بتوانند بدون اینکه نیاز باشد وارد بازار کار پرتغال شده و در این کشور کار کنند، با داشتن سرمایه و درآمد مناسب از طرق تعیین شده و کاملا قانونی، هزینه های زندگی خود و افراد وابسته به خود یعنی خانواده درجه یک خود را تامین کنند.

در روش سرمایه گذاری سرمایه گذار می تواند با خرید ملک به  ارزش حداقل 500 هزار یورو از طرح اقامت طلایی یا ویزا طلایی پرتغال بهره مند شود. به واسطه طرح اقامت طلایی پرتغال، سرمایه گذار با کمتری شرایط و در کمترین زمان اقامتی راحت در پرتغال را دریافات خواهد کرد. البته اگر سرمایه گذار ملکی به ارزش 350 هزار یورو نیز خریداری نماید می تواند اقامت طلایی پرتغال را بگیرد به شرط اینکه این مکل حداقل 30 سال عمر کرده باشد و به نوعی فرسوده تلقی شود. حتی راه های دیگری نیز برای سرمایه گذاری و دریافت اقامت طلایی پرتغال هست.

به صورت کلی پرتغال از برترین کشورهای در اعطا اقامت به علاقمندان به اقامت در پرتغال و یا اقامت در اروپا است. تنها لازم است بیته به شرایط خود بهترین راه را برای اقامت پرتغال انتخاب کنید.


برچسب: اقامت پرتغال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۶:۰۲ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)

طرح اقامت دائم و شهروندی پرتغال

طرح اقامت دائم و شهروندی پرتغال

مطابق با قوانینی که از سال 2013 در پرتغال تصویب شده و هر ساله تا به امروز تمدید و بهبود یافته و برای سال 2021 نیز در نظر گرفته شده است تمامی افراد علاقمند به اقامت در پرتغال خواه ساکن اتحادیه اروپا باشند و خواه ساکن دیگر کشورها می توانند برای اقامت در پرتغال با استفاده از روش های در نظر گرفته شده در قوانین این کشور اقدام کنند. این شامل اقامت موقت، اقامت دائم و حتی تبدیل این اقامت ها به شهروندی پرتغال می شود.

پرتغال کشوری دوست داشتنی در جنوب غربی اروپا است که به دلیل داشتن شرایط اقتصادی و ویژه و رفاه اجتماعی بالا شناخته شده است. طرح های در دست اقدام به کشور نشان می دهد که هدف گذاری های کشور پرتغال توسعه ای را مطالبه می کند که این کشور را تبدیل به یکی از برترین کشورهای جهان از نظر اقتصادیف گردشگری، اجتماعی و غیره خواهد کرد.

علاقمندان به اقامت در پرتغال می توانند با استفاده از روش هایی ماند اقامت تحصیلی در پرتغال، کار یا راه اندازی کسب و کار فردی، ثبت شرکت در پرتغال، خرید ملک و غیره مشمول اقامت در پرتغال شوند. هر چند اقامت دائم پرتغال برای افراد ساکن اتحادیه اروپا بسیار ساده تر است اما افراد غیر اتحادیه اروپایی نیز می توانند با اقامت در پرتغال و تمدید این اقامت تا 5 سال به هر روش مشمول دریافت اقامت دائم پرتغال شوند.

برای دریافت اقامت دائم پرتغال الزاما باید فرد در پرتغال ساکن شده باشد و بیش از نیمی از سال را در این کشور مانده باشد. لازمه دریافت اقامت دائم در پرتغال اثبات این موضوع است که فرد اقامت خود را به صورت کاملا قانونی و از روش های درست به دست آورده است. همچنین لازم است راهی برای کسب درآمد در پرتتغال داشته باشد تا هزینه های خود و خانواده اش را به راحتی تامین کند.

از دیگر شرط های اقامت دائم در پرتغال به غیر از داشتن تمکن مالی، داشتن محلی برای زندگی، دریافت بیمه سلامت، ثبت نام در بیمه تامین اجتماعی، نداشتن سو پیشینه کیفری، داشتن کد مالیاتی و ارائه اظهارنامه مالیاتی سال قبل و نهایتا زندگی و کار در پرتغال در سال های قبل می باشد. افرادی که به هر دلیل بیش از 3 ماه از پرتغال خارج شده باشند باید دلیل قانع کننده ای داشته باشند تا مشکلی برای اقامت دائم پرتغال آنها پیش نیاید. لازم به ذکر است در حدود 100 تا 200 یورو هزینه دریافت اقامت دائم پرتغال تخمین زده می شود.

نکته جالب برای اقامت در پرتغال این است که همه افرادی که از روش های قانونی اقامت پرتغال را به دست آورده باشند می توانند بعد از 5 سال اقامت دائم پرداخت را درخواست کنند. این روش ها معمولا از راه اقامت تحصیلی در پرتغال، اقامت کاری در پرتغال، اقامت از طریق سرمایه گذاری در پرتغال، اقامت از طریق ثبت شرکت در پرتغال و غیره به راحتی به دست می آیند.

همچنین پس از شش سال اقامت در پرتغال افراد می توانند برای دریافت شهروندی پرتغال نیز درخواست بدهند که این یعنی امکان دریافت پاسپورت معتبر پرتغال و سفر بدون محدودیت به بسیاری از کشورهای جهان.

اقامت طلایی پرتغال از ساده ترین روش ها برای دریافت اقامت دائم در پرتغال است و شرایط ساده تری دارد. اقامت طلایی نوعی اقامت پرتغال است که مشمول افرادی می شود که اقدام به سرمایه گذاری در پرتغال مانند خرید ملک در پرتغال به میزان حداقل 350 هزار یورو بکنند. در این روش فرد به راحتی برای خود و خانواده اش می تواند اقامت دائم و سپس شهروندی پرتغال را دریافت کند.

 

 


برچسب: طرح اقامت دائم و شهروندی پرتغال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۴:۲۱ توسط:saheleaftab موضوع: نظرات (0)